Авторизация
 

Департамент коммунальной собственности сообщает о намерении передать в аренду помещения

Будьте в курсе – подписывайтесь на наш Telegram-канал Моя Одесса

ІНФОРМАЦІЯ
департаменту комунальної власності Одеської міської ради
про намір передати в оренду вказані нежитлові приміщення, що є об’єктами комунальної власності територіальної громади м. Одеси:


1. Нежитлові підвальні приміщення № 101 загальною площею 97,8 кв.м, що розташовані за адресою: м. Одеса, вул. Колонтаївська, 36, для розміщення кафе з продажу продовольчих товарів, крім товарів підакцизної групи.
2. Частина нежитлового приміщення першого поверху загальною площею 1,0 кв.м, що розташоване за адресою: м. Одеса, вул. Академіка Корольова, 9 (Київська РА) для розміщення банкомату.
3. Нежитлові приміщення підвалу загальною площею 70,1 кв.м, що розташовані за адресою: м. Одеса, вул. Єлісаветинська, 21, для розміщення пункту з надання побутових послуг населенню.
4. Нежитлове приміщення третього поверху загальною площею 172,5 кв.м, що розташоване за адресою: м. Одеса, вул. Отамана Головатого, 94 (ОЗОШ № 66) для розміщення громадської організації, яка проводить заняття з карате згідно зі статутною діяльністю.
5. Нежитлові будівлі та споруди загальною площею 600,1 кв.м, що розташовані за адресою: м. Одеса, вул. Промислова, 36 (КП «Міські дороги») для розміщення курсів з навчання водіїв автомобілів.
6. Нежитлові приміщення першого поверху загальною площею 35,6 кв.м, що розташовані за адресою: м. Одеса, вул. Преображенська, 65, для розміщення майстерні з надання побутових послуг населенню.
7. Нежитлові приміщення першого поверху загальною площею 109,6 кв.м, що розташовані за адресою: м. Одеса, Фонтанська дорога, 16/6, для розміщення торговельного об’єкта з продажу продовольчих товарів, крім товарів підакцизної групи.


Заяви про оренду приймаються до 03.09.2018 р. з 13.00 до 16.00 за адресою:
вул. Артилерійська, 1, каб. № 2, м. Одеса, 65039, у департаменті комунальної власності Одеської міської ради.

За додатковою інформацією звертатися до відділу приватизації та конкурсних процедур за телефонами: 705-90-35, 705-90-30.Источник: http://omr.gov.ua

Если вы обнаружили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter.

Теги: адресою, Одеса, загальною, площею, приміщення, розміщення, Нежитлові, розташовані, товарів, поверху, першого, комунальної, власності, продажу, групи, продовольчих, розташоване, підакцизної, надання, населенню


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:
Оставить комментарий
  • Новости
  • Популярное