Авторизация
 

Выборы без погонов: николаевские десантники заявили, что армия вне политики

Будьте в курсе – подписывайтесь на наш Telegram-канал Моя Одесса

Военнослужащие 79-й отдельной десантно-штурмовой бригады, базирующейся в Николаеве, на своей страничке в «Фейсбук» распространили заявление, в котором назвали недопустимой агитацию людей в погонах за какого-либо кандидата, сообщают НовостиН.

«Хочешь произнести речь? Сними погоны» - сказано в сообщении, отмеченном хэштегом «выборы без погонов».


«Спроби залучити військовослужбовців Десантно-Штурмових військ до проведення передвиборчих перегонів, відкритої політичної агітації не припиняються.


Деякі військовослужбовці, висловлюючи свої особисті погляди, видають їх за загальну думку особового складу ДШВ. Це відкрита маніпуляція.


Вкотре підкреслюємо і нагадуємо, що військовослужбовці Збройних Сил України не залучаються до агітації за будь-якого кандидата, не роблять жодних політичних заяв, не знімають відеороликів на політичну тематику.


Захиснику України перебуваючи на військовій службі, під час виконання поставлених завдань, у формі і у службовий час неприпустимо робити будь-які гучні політичні заяви, проголошувати лозунги чи проводити політичну агітацію будь-яким шляхом.


Факти участі військовослужбовців у проведенні передвиборчої агітації є неприйнятними.


Такі випадки фіксуться і стають предметом перевірок з метою з’ясування всіх обставин.


Хочеш виголосити промову?


Зніми погони!


Збройні Сили України залишаються поза політикою!», - сообщают в бригаде.



Источник: https://golos.ua/

Если вы обнаружили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter.

Теги: агітації, України, політичну, погонов, військовослужбовців, сообщают, кандидата, військовослужбовці, службі, виконання, формі, поставлених, завдань, перебуваючи, службовий, неприпустимо, військовій, Выборы, Захиснику, тематику


ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:
Оставить комментарий
  • Новости
  • Популярное