Прийнято розрізняти (класифікувати) підживлення рослин добривами на 2 основні способи: внесенням поживних речовин у грунт та позакореневе підживлення. Перше вважається основним. Добрива вносять до посіву або безпосередньо під час посіву сільськогосподарських культур. Післяпосівне підживлення – це додатковий захід, доповнення основного і припосівного удобрення для покращення умов росту і розвитку рослин.
У свою чергу, розрізняють три різновиди підживлення:
Аграрії знають, що для того, щоб отримати максимальний урожай високої якості, необхідно дотримуватися ряду умов, починаючи з посіву якісного насіння, закінчуючи ретельним збором врожаю. Серед переліку таких умов – збалансоване застосування добрив, що містять мікроелементи. Їх нестачу у грунті можна компенсувати таким агроприйомом, як позакореневе підживлення, - найефективнішим методом внесення мікроелементів впродовж вегетації. Він здійснюється шляхом обприскування рослин у критичні фази розвитку.
Цікаво, що у такому випадку сільськогосподарські культури споживають мікроелементи у декілька десятків разів ефективніше, ніж при кореневому чи прикореневому підживленні.
Вищезазначені позитивні моменти – лише частина з великого переліку. І це не дивно, оскільки позакореневе підживлення передбачає застосування добрив з багатим мікроелементним складом (бором, цинком, кобальтом, залізом, марганцем, магнієм та ін.)
Науково-виробнича компанія «Майбутнє Будуємо Разом» пропонує аграріям цілу лінійку якісних, екологічно-безпечних препаратів для позакореневого підживлення рослин. Зокрема, композиційне органо-мінеральне добриво «ДоброДІЙ», добрива з активним вмістом калію, цинку, молібдену, бору, міді, продукти захисту для боротьби з бактеріозами, грибковими та вірусними захворюваннями рослин.
До речі, більшість добрив ДоброДІЙ доцільно застосовувати не лише для листкового підживлення, а й для обробки насіннєвого матеріалу безпосередньо перед посівом. Основні ж переваги застосування добрив ДоброДІЙ - зменшення стресу від дії гербіцидів на культуру; підвищення обмінних процесів в рослині, стимулювання вкорінення, посилення стійкості до хвороб, підвищення стійкості до вилягання культур, морозо- та жаростійкості, покращення якості отриманого врожаю тощо. Їх можна застосовувати на усіх без винятку видах с/г культур.
Если вы обнаружили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter.
|