Авторизация
 

Якими бувають кепки для нанесення принтів

Нанесення принтів та написів сьогодні здійснюють не лише на футболках, шоперах або худі. Але і на головних уборах. Перш за все це – чудова можливість прорекламувати власну компанію. Друк на бейсболках стає частиною брендування, допомагає привернути увагу потенційних клієнтів та підвищити лояльність постійних.

Такі аксесуари також стають цікавим подарунком, що створює навколо вашої компанії спільноту людей. Звісно, для цього потрібно ретельно ознайомитися з усіма варіантами на https://promohit.com.ua/odyag/kepky-ta-bejsbolky-pid-prynt/, а також розібратися: на які види сьогодні поділяються кепки під нанесення принтів?

Види кепок та бейсболок для друку

Перш за все потрібно розібратися, на які види поділяються кепки та бейсболки, що на них можна наносити цікаві принти, написи, арти тощо. Якщо говорити безпосередньо про фасон, більшість компаній пропонує два різних формати:

  1. Класичні кепки, які закривають повністю голову і мають спеціальний захист для очей. В задній частині виробу знаходиться регулятор, який дозволяє надійно зафіксувати головний убір, запобігаючи тому щоб він спадав під час активного руху.
  2. Козирки. Більш легка варіація бейсболок, яка створює захист лише для очей. Тобто має спеціальний виступ, який дозволяє комфортніше знаходитися на сонці. Проте не закриває голову. Це зручні вироби у тому числі для роботи, якщо надворі не сильно спекотно. Козирки не псують зачіску, але за допомогою нанесеного принта можуть допомогти розрізняти представників різних компаній.

Як обрати кепки для нанесення принтів

Вибір того чи іншого виробу буде базуватися на ваших особистих запитах та вимогах. Втім, існують ще кілька важливих критеріїв, які дозволяють знайти дійсно якісну кепку або бейсболку для подальшого нанесення на неї принтів. Звертайте увагу на:

  1. Вартість виробів. Вона залежатиме від якості пошиву та матеріалів, а також конкретного виробника. Уникайте занадто дешевих моделей. вони можуть вицвісти або пошкодитися під час частої експлуатації.
  2. Колір. Футболка під нанесення принтів не обов'язково має бути в класичному білому відтінку. Сучасне обладнання дозволяє максимально чітко перенести будь-які контури та кольори на різні основи. Тож ви можете обирати бейсболку, наприклад у корпоративних відтінках вашої компанії. Основа головного убору може бути жовтою, зеленою, червоною, рожевою, фіолетовою тощо.
  3. Метод друку. Також підбирається індивідуально. Принти на кепки переносяться цифровим друком, шовкодруком вишивкою тощо.

Щоб точно не помилитися із вибором головного убору, який в подальшому декоруватиметься цікавим принтом або написом, краще звернутися по допомогу до фахівців. Запитайте у працівників компанії, яка займається друком на одязі: які варіанти виробів вона пропонує і якими особливостями та перевагами відрізняється кожен з них? Консультанти також допоможуть підібрати потрібну саме вам модель, виходячи з заданих вимог та параметрів.

Если вы обнаружили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter.

Теги: кепки, принтів, також, нанесення, компанії, дозволяє, головного, друку, бейсболок, поділяються, увагу, цікавим, розібратися, створює, вашої, потрібно, друком, Козирки, голову, виробу


Оставить комментарий
  • Новости
  • Популярное