Авторизация
 

Технологія обробітку соняшнику

Соняшник - однорічна агрокультура сімейства складноцвітих з потужною кореневою (стрижневі) системою, яка розвивається до 2 метрів в глибину, а в оптимальних умовах - 5 метрів. Висота стебла - від 60 см до 4 метрів, в залежності від сорту і погодних умов. Соняшник - основна олійна культура, з якої виготовляють технічну, а також харчову олію. Посіви соняшнику сприяють великому медоносу, тому ця культура набула такої великої популярності. Щоб отримати максимальні урожай від цього культурного рослини потрібно дотримуватися технології обробітку соняшнику.

Кліматично-ґрунтові й агротехнічні умови

Велика частина гібридів соняшнику невибагливі у виробництві. Варто тільки дотримуватися традиційних технологій, які рекомендовані для конкретного регіону. Зверніть увагу, найбільш сприятливі чорноземи і лучно-чорноземні грунти. Саме завдяки своїй потужній кореневій системі соняшник здатний отримувати воду там, де інші агрокультури засихають. Але незважаючи на це, кількість вологи має бути оптимальною, що є необхідним для отримання максимальних результатів.

Сівозміна

Два важливі чинники, про які потрібно знати: оптимальна кількість вологості і наявності інфекцій в грунті. Тому посіви соняшнику - дуже вимоглива агрокультура в плані дотримання правильної сівозміни.

Не можна висівати соняшники після багаторічних трав (суданка), буряка (цукрових та кормових). Перераховані рослини дуже висушують грунти. Також не можна засівати посіви соняшнику після сої, томату, гороху, ріпаку, так як соняшник має загальні хвороби з даними культурами.

Запам'ятайте, найкраще розміщувати соняшники після кукурудзи, рицини і озимих колосових культур. Також повертати культуру (соняшник) на колишнє місце орання можна тільки через 5-6 років.

Обробка грунту

За 12-14 днів до орання грунту потрібно обробити площа гербіцидами сульфатної групи. Це робиться для знищення пророслих бур'янів. Купити засоби захисту рослин оптом можна тут. На сайті вигідні, а найголовніше - доступні ціни на всю лінійку захисних засобів.

Розорюють грунт при настанні її зрілості на глибину 25-30 см. Обробка грунту перед самим посівом повинна бути мінімальною.

Добрива: потреба чи необхідність

Кількість елементів живлення соняшнику, яку вживає агрокультура для майбутнього врожаю, повинна бути максимальною. Щоб отримати більший урожай і відповідно прибуток - вносьте азот, фосфор і калій. Оптимальні норми внесення, для отримання 20 ц / га посівів - 50-58 кг/га, 23 кг/га і 30 кг/га відповідно. Тут можна придбати добриво оптом за вигідними цінами. Не вірите? Просто відвідайте сайт agrozahyst.com.ua і порівняйте наші ціни з конкурентами.

Дотримуйтесь дані норми і отримуйте хороший прибуток! Більш докладно про посіви та збирання дізнаєтеся в наступних статях

 





Если вы обнаружили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter.

Теги: соняшнику, метрів, можна, агрокультура, глибину, Соняшник, посіви, потрібно, соняшник, після, грунту, дотримуватися, тільки, грунти, норми, рослини, отримати, урожай, прибуток, кількість


Оставить комментарий
  • Новости
  • Популярное